Кошик
1956 відгуків

Замовлення на товари приймаються 24/7, наш менеджер оброблює замовлення з 9:30 до 18:00 з ПН по ПТ, та з 10:00 до 16:00 СБ. Залиште будь ласка замовлення на товар та ми з Вами зв’яжемось, або напишіть будь ласка номер телефону для зв'язку.

ЗооВетЦентр
+380 (44) 334-35-13
+380 (99) 553-74-85

Milpro Милпро для цуценят и собак 0,5 - 5кг, 4 табл Virbac

  • На складі

235 грн

Купити
+380 (44) 334-35-13
  • +380 (99) 553-74-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Milpro Милпро для цуценят и собак 0,5 - 5кг, 4 табл Virbac
Milpro Милпро для цуценят и собак 0,5 - 5кг, 4 табл Virbac
235 грн
Закінчується
+380 (44) 334-35-13
  • +380 (99) 553-74-85
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ 05/2024

Милпро (Milpro) 2,5 мг/25 мг для цуценят і собак дрібних порід 0,5 - 5 кг, 4 таб

Загальні відомості

Торгове найменування лікарського препарату: Мильпро дог (Milpro® dog).

Міжнародна непатентована назва: мильбемицина оксим, празиквантел.

Лікарська форма: таблетки для прийому всередину.

Випускають лікарський препарат в 2-х дозуваннях: Мильпро доги для дрібних собак та цуценят і Мильпро доги для великих собак.

Опис

За зовнішнім виглядом Мильпро доги для маленьких цуценят і собак являє собою овальні таблетки світло-коричневого кольору з лінією розлому з обох боків; Мильпро доги для великих собак являє собою круглі таблетки світло-коричневого кольору.

Склад

В якості діючих речовин 1 таблетка містить:

Мильпро доги для маленьких цуценят і собак мильбемицин оксима - 2,5 мг і празиквантелу - 25 мг,

Мильпро доги для великих собак мильбемицин оксима - 12,5 мг і празиквантелу - 125 мг.

В якості допоміжних речовин 1 таблетка Мильпро дог містить: микрокристаллическую целюлозу, натрію кроскармелозу, лактози моногідрат, крохмаль прежелатинізований, повідон, магнію стеарат, гідрофобний колоїдний діоксид кремнію, гипромелозу, макрогол, натуральний ароматизатор з курячої печінки.

Фармакологічні властивості

Фармакотерапевтична група лікарського препарату: комбіновані антигельмінтні лікарські препарати.

Комбінація мильбемицина оксима і празиквантелу, що входять до складу препарату, забезпечує широкий спектр його антигельмінтного дії на дорослих цестод: Dipylidium caninum; Taenia spp., Echinococcus spp., Mesocestoides spp. і нематод: Ancylostoma caninum, Toxocara canis, Toxascaris leonina, Trichuris vulpis, Thelazia callipaeda, Crenosoma vulpis, Angiostrongylus vasorum, а також активна проти личинок Dirofilaria immitis.

Мильбемицина оксим - макроциклический лактон, що отримується в результаті ферментативної діяльності Streptomyces hygroscopicus var. Aureolacrimosus, активний стосовно личинок та імаго нематод, які паразитують в шлунково-кишковому тракті собак, а також личинок нематоди Dirofilaria immitis.

Механізм дії мильбемицина обумовлений підвищенням проникності мембран нематод і комах для іонів хлору через глутамат-залежних хлоридних каналів (відносяться до ГАМКа і глициновым рецепторів хребетних). Це призводить до гиперполяризации мембран клітин нервової і м'язової тканини, периферичному паралічу і загибелі паразита.

Празиквантел є ацилированным похідним пиразинизохинолина, володіє вираженою дією проти цестод на всіх стадіях розвитку. Підвищуючи проникність клітинних мембран паразита для іонів кальцію, викликає деполяризацію мембран, скорочення мускулатури і руйнування тегумента, що призводить до загибелі паразита і сприяє його виведенню з організму тварини.

Максимальна концентрація мильбемицина оксима в плазмі крові собак досягається протягом 2-4 годин, період напіввиведення tj/2 приблизно 1 -4 дня, біодоступність становить близько 80%. З організму з'єднання виводиться в основному у незміненому вигляді.

Максимальна концентрація празиквантелу в плазмі крові собак досягається через 0,5-4 години. Період напіввиведення t1/2приблизительно 1,5 години. З'єднання піддається швидкої і практично повною біотрансформації в печінці до моногидроксилированных (також можливо до ди - і тригидроксилированных) дериватів, які, перед виведенням в основному зв'язуються з глюкоронидом та/або сульфатом. Рівень зв'язування в плазмі становить близько 80%, виводиться з організму з сечею (до 90% протягом 2-х діб.

У рекомендованих дозах не чинять сенсибілізуючої, ембріотоксичної і тератогенної дії.

Препарат токсичний для риб та інших гідробіонтів.

Порядок застосування

Мильпро дог призначають собакам з лікувальною і профілактичною метою при нематодозах, цестодозах і змішаних нематодо-цестодозных інвазіях, спричинених як личинкові формами, так і статевозрілими цестодами і нематодами наступних видів:

  • Цестоди: Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus spp., Mesocestoides spp.
  • Нематоди: Ancylostoma caninum, Toxocara canis, Toxascaris leonine, Trichuris vulpis, Crenosoma vulpis, Thelazia callipaeda, Angiostrongylus vasorum (знижує інтенсивність зараження), Dirofilaria immitis (профілактика захворювання).

Протипоказання

Протипоказаннями до застосування препарату Мильпро доги є підвищена чутливість тварини до компонентів препарату, виражені порушення функції печінки і нирок.

Не слід застосовувати Мильпро дог цуценятам віком 2-тижневого віку і масою менше 0,5 кг.

Мильпро доги для великих собак забороняється застосовувати для собак масою менш 5 кг.

Не підлягають дегельмінтизації виснажені і хворі на інфекційні хвороби тварини.

Дозування

Мильпро дог застосовують перорально, в ранкове годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика після годування в мінімальній терапевтичній дозі 0,5 мг мильбемицин оксима і 5 мг празиквантелу на 1 кг маси тварини з розрахунку:

Маса тварини, кг

Мильпро доги для маленьких цуценят і собак (овальні бежевого кольору)

Мильпро доги для великих собак (круглі бежевого кольору)

0,5-1

1/2 таблетки

-

1-5

1 таблетка

-

5-10

2 таблетки

1 таблетка

10-25

-

1 таблетка

25-50

-

2 таблетки

50-75

-

3 таблетки

Попередньої голодної дієти і застосування проносних засобів перед дегельминтизацией не потрібно.

Для дегельмінтизації собак при інвазії, викликаної Angiostrongylus vasorum, таблетки Мильпро дог застосовують з лікувальною метою чотириразово з інтервалом 7 діб, з метою профілактики - кожні 4 тижні в терапевтичній дозі.

Для дегельмінтизації собак при інвазії, викликаної Thelazia callipaeda у випадках, якщо одноразового застосування недостатньо, препарат застосовують повторно через 7 діб.

З метою профілактики дирофіляріозу у неблагополучних щодо захворювання регіонах препарат застосовують у весняно-літньо-осінній період: перед початком літа комарів і москітів (переносників збудника D. immitis) одноразово, потім один раз на місяць і останній раз в сезоні не раніше, ніж через 1 місяць після завершення літа комах. Перед дегельминтизацией, слід проконсультуватися з ветеринарним лікарем, щоб виключити наявність у тварини в крові микрофилярий.

При передозуванні препарату у деяких собак можуть спостерігатися пригнічений стан, відмову від корму, слинотеча, парез м'язів, тремтіння і (або) хитка хода. Ці симптоми проходять спонтанно протягом доби і не вимагають застосування лікарських засобів.

Дегельмінтизацію вагітних і годуючих сук при необхідності проводять під наглядом ветеринарного лікаря.

При проведенні дегельмінтизації слід дотримуватися рекомендованого режиму дозування. У випадку пропуску чергової обробки застосування препарату відновлюють у тій же дозі і в тому ж режимі дозування.

При застосуванні Мильпро дог у відповідності з цією інструкцією побічних явищ та ускладнень при застосуванні лікарського препарату , як правило, не спостерігається.

У деяких тварин можуть спостерігатися млявість, атаксія, тремор м'язів, блювання і/або діарея. У цих випадках застосування препарату припиняють і тварині призначають засоби симптоматичної терапії.

Лечение собак с большим числом циркулирующих микрофилярий иногда может привести к появлению реакции гиперчувствительности, сопровождающейся бледностью слизистых оболочек, рвотой, дрожью, затрудненным дыханием или повышенным слюноотделением. Эти реакции связаны с выделением белков из мертвой или умирающей микрофилярии и не являются прямым токсическим действием продукта, поэтому применение Мильпро дог не рекомендовано собакам с интенсивной микрофиляриемией.

Собаки породы колли, шелти или других родственных пород более чувствительны к проявлению побочного действия препарата.

Препарат Мильпро дог совместим с селамектином, сведения о совместимости препарата с другими макроциклическими лактонами отсутствуют.

Препарат не предназначен для применения продуктивным животным.

Меры личной профилактики

При работе с препаратом Мильпро дог следует соблюдать общие правила личной гигиены и техники безопасности, предусмотренные при работе с лекарственными препаратами. Во время работы запрещается пить, курить и принимать пищу. По окончании работы следует тщательно вымыть с мылом лицо и руки.

Людям с гиперчувствительностью к компонентам препарата следует избегать прямого контакта с препаратом Мильпро дог. При случайном контакте лекарственного препарата с кожей или слизистыми оболочками глаз, их необходимо промыть большим количеством воды. В случае проявления аллергических реакций или при случайном попадании препарата в организм человека следует немедленно обратиться в медицинское учреждение (при себе иметь инструкцию по применению препарата или этикетку).

Хранение

Срок годности препарата Мильпро дог при соблюдении условий хранения в закрытой упаковке - 3 года со дня производства.

Неиспользованную половину таблетки можно поместить в блистер и хранить до следующей дегельминтизации, но не более 6 месяцев после вскрытия упаковки.

Запрещается применение препарата Мильпро дог по истечении срока годности.

Мильпро дог хранят в закрытой упаковке производителя в защищенном от прямых солнечных лучей месте при температуре от 5°С до 25°С в местах, недоступных для детей.

Основні
Виробник Virbac
Країна виробникФранція
Форма випускуТаблетки
Кількість в упаковці4 шт.
  • Ціна: 235 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner